19.01.2020 r.
2 Niedziela Zwykła

• Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, pod hasłem: Życzliwymi bądźcie (Dz 28,2), i zakończy się w sobotę, 25 stycznia.
  • W piątek 24 stycznia o godz. 18:15 w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu podczas Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbędzie się koncert Kameralnego Chóru Męskiego kościoła prawosławnego parafii św. Jana Klimaka z Warszawy pod dyrekcją prof. Włodzimierza Wołosiuka. Hasłem Koncertu są słowa: „Jednymi ustami i jednym sercem śpiewajmy Chrystusowi”. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania koncertu oraz modlitwy o jedność Chrześcijan.
  • Są jeszcze kalendarze Parafialne na 2020 rok, można je nabywać w zakrystii po każdej Mszy Św.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Marii Panny.
  • Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię i teren wokół kościoła.
  • Zachęcamy również do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są najnowsze numery „Niedzieli", „Gościa Niedzielnego" i "Naszej Arki". Prasa znajduje się na stoliku w wejściu do bocznej Kaplicy bł. Wincentego Kadłubka.
  • Życzymy wszystkim radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego błogosławieństwa Bożego w pracy i szkole w nadchodzącym tygodniu.