13 czerwca 2021 r.

Wspomnienia liturgiczne:
Poniedziałek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
Czwartek – Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

• Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 15.30, a w dni powszednie o 18:00.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność podczas Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy dzieciom za sypanie kwiatków na każdej procesji.
  • W sobotę 19 czerwca 2021 roku odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę, organizowaną pod hasłem; „Z Maryją w obronie wiary”. Wyjazd z parkingu pod kościołem o 6 rano . O godz 12:00 Eucharystia pod przewodnictwem JE Bp dr Marka Mendyka, biskupa świdnickiego, z Aktem poświęcenia Akcji Katolickiej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Każdy uczestnik ma miejsce siedzące podczas Mszy świętej. Zapisy przyjmują panie Barbara Brzeska i Teresa Olszewska. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy.
  • Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania rozpoczniemy od nowa, gdy ustabilizuje się sytuacja z pandemią koronawirusa.
  • Przypominamy że wszystkich przebywających w kościele i stojących na zewnątrz kościoła obowiązuje zachowanie dwumetrowego odstępu pomiędzy sobą i zasłanianie ust i nosa, np. maseczką. Tylko kapłani posługujący na Mszach i nabożeństwach nie muszą nosić maseczek.
  • Informujemy że redakcja „Naszej Arki” nie wydaje już tego miesięcznika katolickiego. Dlatego nie będzie już nowych numerów.
  • Natomiast można nadal nabywać tygodniki katolickie „Gość Niedzielny” i „Niedzielę”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Marii Panny.
  • Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię i teren wokół kościoła.
  • Życzymy wszystkim radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego błogosławieństwa Bożego w pracy i w szkole w nadchodzącym tygodniu.