4 września 2022 r.

1. OGŁOSZENIA PARAFIALNE

• Dziś we wszystkich parafiach Diecezji Sandomierskiej ma miejsce uroczyste wprowadzeni uchwał synodalnych Trzeciego Synodu Diecezji Sandomierskiej. Treść tych uchwał synodalnych znajduje się na stronie internetowej Diecezji Sandomierskiej.
  • Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy dzieci i młodzież, które jeszcze nie przystąpiły do sakramentu Spowiedzi i Komunii Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego, żeby to uczyniły, aby wraz z Bogiem iść przez 10 miesięcy nauki.
  • W czwartek 8 września – Święto Narodzenia NMP. Msza św. w naszym kościele o godz. 17:00. Natomiast o godz. 5:00 rano z parkingu przy kościele wyruszy Piesza Pielgrzymka do Sulisławic. Zachęcamy do udziału, liczba miejsc nieograniczona. Poniżej zamieszczamy plan uroczystości:
  • W nocy 16-17 września 2022 r odbędzie się Diecezjalne czuwanie Akcji Katolickiej na Świętym Krzyżu. Zachęcamy do uczestniczenia w tym czuwaniu, zapisy na pielgrzymkę autokarową przyjmuje pani Barbara Brzeska.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Marii Panny.
  • Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię i teren wokół kościoła.
  • Życzymy wszystkim radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego błogosławieństwa w szkole jak i w pracy.