18 kwietnia 2021 r.
3 Niedziela Wielkanocna

• W piątek – 23 kwietnia obchodzi swoje imieniny ks. Prałat Jerzy Siara – były proboszcz naszej parafii, którego polecamy szczególnie w tym dniu modlitwie parafian. Zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Jerzego w piątek o godz. 7:00.
  • Natomiast w przyszłą niedzielę – 25 kwietnia będzie obchodził swoje imieniny ks. dr Marek Kozera – wykładowca języka łacińskiego, greckiego i patrologii w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o godz. 11:30, na której modlić się będziemy o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla ks. Marka.
  • Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania rozpoczniemy od nowa, gdy ustabilizuje się sytuacja z pandemią koronawirusa.
  • Przypominamy że wszystkich przebywających w kościele i stojących na zewnątrz kościoła obowiązuje zachowanie dwumetrowego odstępu pomiędzy sobą i zasłanianie ust i nosa, np. maseczką. Tylko kapłani posługujący na Mszach i nabożeństwach nie muszą nosić maseczek.
  • Informujemy że redakcja „Naszej Arki” nie wydaje już tego miesięcznika katolickiego. Dlatego nie będzie już nowych numerów.
  • Natomiast można nadal nabywać tygodniki katolickie „Gość Niedzielny” i „Niedzielę”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Marii Panny.
  • Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię i teren wokół kościoła.
  • Życzymy wszystkim radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego błogosławieństwa Bożego w pracy i w szkole w nadchodzącym tygodniu.