26.05.2024 r.
Uroczystość Trójcy Świętej

• Nabożeństwa majowe (a od soboty czerwcowe) w tygodniu o godz. 18:00, a w niedzielę o 15:30.
  • Dziś, w Uroczystość Trójcy Świętej, kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
  • W czwartek Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte rano o 7:00, 10:00, a po niej procesja ulicami Włostowa. Pierwszy Ołtarz będzie na początku ul. Kościelnej – o ubieranie prosimy wiernych z Tudorowa i Karwowa, drugi Ołtarz przy figurze Matki Bożej – ubierają wierni z Gojcowa, trzeci Ołtarz na końcu ul Szpitalnej (koło salonu fryzjerskiego) – ubierają wierni ze Swojkowa, Grocholic i Pensławic i czwarty Ołtarz przy kościele na „scenie” – ubierają wierni z Włostowa. Na procesję zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe (w strojach komunijnych).
  • Ponadto, polecamy lekturę prasy katolickiej.
  • Życzymy wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Najświętszej Marii Panny. Natomiast dla wszystkich naszych drogich Parafian i Dobrodziejów życzymy radosnego przeżycia niedzieli oraz obfitości Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu, mając na względzie opiekę Matki Niepokalanej.